TRÉNINKY

27 UNIKÁTNÍCH A SYSTÉMOVÝCH PROGRAMŮ

F45 Training pochází z Austrálie a spojuje 3 samostatné špičkové tréninkové styly v oblasti fitness do jednoho dokonalého a účinného skupinového tréninku. F45 kombinuje prvky výcviku s vysokou intenzitou (HIIT), kruhového a funkční tréninku. Spojení těchto tří výcvikových konceptů vedlo k vývoji 27 různých 45 minutových tréninkových jednotek. Na dalším vývoji se neustále pracuje v našem atletickém oddělení F45. Tato kombinace intervalu, kardiovaskulárního a silového tréninku se ukázala jako nejúčinnější metoda cvičení pro spalování tuku a budování svalové hmoty.

Různorodost našich tréninků udržuje naše členy stále motivované, dychtivé po zlepšení a připravené se bavit.

Team Training – Life Changing

FIRESTORM: Intervalový kruhový trénink 54 stanic a žádná cesta zpět. To proto, že Firestorm není běžný kruháč s vysokou intenzitou. Ty a dalších 22 kolegů se budete smát a plakat zároveň. Tvoje srdce bude přemýšlet o tom, co ti kdy udělalo, že mu dáváš takhle zabrat. Hodně štěstí.
HOLLYWOOD: Kruhový trénink

Trénuj jako filmová hvězda. 60 minut vysoce intenzivního intervalového kruhového tréninku s 27 stanicemi, který dostane tvoji sílu, stabilitu coru a kardiovaskulární vytrvalost pod záři reflektorů. Je to zkouška síly a co ještě více, zkouška vůle.

ATHLETICA

Get leaner, faster and more agile in a 45 minute cardio session that will have you sweating and gasping for air. Meanwhile, your now Zen-like mind will be wondering how the time went so quickly. It’s team- based, intense and a great way to rid yourself of 820 calories.

ROMANS: Silový trénink

Silový trénink splňuje podmínky funkčního tréninku, při kterém budeš spalovat přebytečné tuky (a tím myslím skutečně spalovat). Až půjdeš z tréninku, respektive až se z něho poplazíš, ucítíš začínající svalovku. Stojí to ale za to, protože tělo spaluje, zatím co ty spíš. A vy dámy se nebojte a nestyďte se. Je vědecky dokázáno, že silový trénink může skutečně spálit více kalorií než kardio.

PANTHERS: FUNKČNÍ A SILOVÝ TRÉNINK

Je to přímo tréninková královská flush: síla, vytrvalost, bojová zdatnost, kardio a k tomu tři kbelíky potu. Těžká práce to je, ale také skvělá zábava. Hlavně poznáš svoje skutečné limity. Trénink trvá 45 minut, ale endorfiny se budou vyplavovat celé hodiny.

BROOKLYN: BOXING

Říká se, že v Brooklynu nikdy nevzniklo nic slabého a po tomto tréninku budeš vědět, že to je pravda. Zažiješ zátěžový test v podobě kardia, síly, boxu, MMA a bojových umění. Přesto ale určitě najdeš čas se smát. Překvapivě, byl tento program navržen na základě velké poptávky.

22: Kardio v páru

Modli se, ať získáš dobrého partnera, protože budete procházet peklem společně. Ale z něho je pak nejlepší cesta do nebe. Vítej na proslulém Fat Killer tréninku, kde vypotíš až 1000 kalorií. Žádný sval neunikne naší pozornosti. Dokonce i po tréninku bude tvůj metabolismus stále ještě rozjetý naplno. Poslouchej pozorně a uslyšíš, jak se kalorie pálí.

WINGMAN: Silovka v páru

Chyť si kamaráda a poděl se s ním o bolest, protože při tomto nadupaném tréninku spálíš 800 kalorií. Zatni zuby a makej. Tento funkční trénink otestuje tvoji odolnost. Po 45 minutách odejdeš s větším množstvím energie (ačkoli se ti to nemusí hned zdát),i s rychlejším metabolismem a s lepší vytrvalostí.

TRAILBLAZER: Běžecký klub

Běh s F45 je jako běh, který jsi nikdy předtím nezažil. Je to organizovaný, náročný a zábavný trénink pro celý tým. Přijďte pokořit několik kilometrů.

GRAVITY: Trénink s vlastní vahou

Gravity je trénink s vlastní vahou, ale ne tak, jak ho znáš. Pracuje se s minimem vybavení. Užiješ si spoustu funkčních pohybových postupů pro vynikající výsledky, dosáhneš větší mobility a také spálíš nějaké ty kalorie.

QUARTERBACKS: Kardio, hbitost, síla a plyometrie

Plyometrický trénink vyvinutý Fredem Wiltem je stejně tak vzrušující jako u nás v gymu. Hlavní myšlenkou je vyvinutí co největší síly v co nejkratším čase. Tímto cvičením, které aktivuje tvoje fosfátové a anaerobní systémy, budou tvá rychlá svalová vlákna nekalibrována.

PIPELINE: Stabilita a posílení coru

Pádlování přes 4 metry vysoké vlny se stane nevyhnutelností, pokud zdoláš program F45 Pipeline. Tvoje stabilita a core budou exponenciálně vylepšeny tímto tréninkem.

DOCKLANDS: Založeno na kardiu

Pocítíš, jako bys celý den pracoval v doku, a to během pouhých 45 minut. Tvrdá, nekompromisní a neúnavná dřina. Nikdy neodejdeš zklamaný.

ANGRY BIRD: Silový trénink Trénink pochází ze Soho (londýnská čtvrť). Angry Bird připraví v podobě tohoto děsivého tréninku pomstu. Zuřivé plameny šlehají kolem tebe a na tobě nezůstane ani jeden kousek suchý.
FOXTROT: Založeno na kardiu

Zpátky k základům v tomto tvrdém, armádním výcvikovém systému. Nečekej, že budeš odpočívat, nebo si povídat, nebo že zůstaneš suchý. Foxtrot je epické kardio dobrodružství.

RENEGADE: Založeno na výdrži

Tvoje svaly budou křičet poté, co pojedou sérii znovu a stále dokola. Trénink Renegade vytvoří kvalitní štíhlou svalovinu, která požere všechen nechtěný tuk. Kdo by také nechtěl být odpadlíkem.

3-PEAT: Překážková výzva

Všichni mají rádi výzvy. Jaký existuje lepší způsob, jak se připravit na bitvu v play-off? Neboj se, budeš mít tým, který tě podrží.

TEMPLARS: Kardio v páru

Na tento jedinečný trénink si raději najdi parťáka. Bez něho bys mohl mít vážně strach. Ale néé, neboj se. Oprávněný strach mají mít pouze tvoje tukové buňky, kterým půjde skutečně o život.

VARSITY: Založeno na kardiu

Vyčerpávající příbuzný tréninku Pipeline tě nenechá vydechnout ani na chvíli. Přísun kyslíku se ti bude snižovat a ty budeš vděčný za jakoukoliv formu. Prostřednictvím tohoto úmorného tréninku se tělo zbaví až 800 kalorií.

T10: Kardio a silovka

Intenzivní kombinovaný trénink kardia a silovky, před kterým se neschová žádný tvůj sval.

MVP: Kardio

Zúčastni se bláznivé kardio jízdy. Až si budeš myslet, že to konečně zvládáš, zdvojnásobíme intenzitu a změníme cviky. Más se na co těšit.

BEARS: Kardio

Následuj vůdce a inspiruj se u svého partnera. Mechanismus rozděleného časování v každém probudí vnitřního sportovce.

ALL STAR: Silový trénink All Star je vzrušující silový trénink využívající antagonistických svalových technik, díky nimž dosáhneš nejlepších výsledků.
LOYALS: Kardio a silovka

Intenzivní kombinovaný trénink kardia a silovky, před kterým se neschová žádný tvůj sval.

PEGASUS: Silový trénink X označuje místo v tomto inovačním systému založeném na síle, který je specifický kombinací zátěže, aktivací břišních svalů a málem odpočinku. Zkrátka byl vytvořen pro dlouhotrvající práci svalů i po konci tréninku.
MIAMI NIGHTS: Kardio, síla a vlastní váha Na Miami Night nepojedeš jistě jako na dovolenou. Jedině, že bys chtěl strávit dovolenou v pekle. Kombinace síly, funkčního kardia a posilování s vlastní vahou tě nadchne. Určitě nám poděkuješ, ale až později.
MKATZ: Silový trénink Mkatz je nový trénink založený na shazovaných sériích. Je to úplně jiná technika a pomůže ti s vybudováním kvalitních a štíhlých svalů. Budování kvalitní svalové hmoty není jen o zdvihání činek. Pro svaly je to výzva, když mají najednou pracovat v jiných úhlech, v jiném časování a s různým tempem. Garantujeme, že to budeš milovat
MOON HOPPER

Moon Hopper is the latest, insane, 18 station resistance workout created by F45. This workout will test the mind, the body and have you bewildered throughout the intense circuit. Quite simply, you just cannot settle into this workout.

BRIXTON

The sister workout of Brooklyn is here. With the same main aim; to showcase combat simulation with high-intensity cardio moves structured to mimic the training of a fighter. Elements of boxing, MMA, combat and self-defence will be on display.

WEST HOLLYWOOD

The climax of the week. Saturday’s at F45! The DJ is pumping, electric atmosphere, 60 minutes of high octane training combining the best of strength, cardio, agility, speed and power. Combine that with the high 5’s and finally Hollywood has a brother... West Hollywood!

PLAYOFFS F45 Playoffs je nejmodernější test kombinující všechny nejdůležitější základy fitness.
Abacus

Abacus is set to become a crowd favorite at F45. This workout consists of an extremely unique set of short, sharp, pulsating cardio sets complemented by a strong bodyweight and functional focus. With every set representing a sprint, we see this session burning up to 800 calories, as well as building lean muscle mass. Get ready for spiraling timing, innovative exercises and maximum heart rate expenditure.

Triple Double

Triple Double is sure to be a staple F45 cardiovascular workout. This workout will attack the highest components of your heart rate, and not allow the body to recover throughout.

Tokyo Disco

Tokyo Disco is the new resistance workout on the block. The workout is a holistic resistance program, with a very simple room split; upper body and lower body. Tokyo Disco is designed to make you stronger and more functional.

Red Diamond

Red Diamond is a resistance-based workout, with the key premise being overload. If Red Diamond had parents, they would be Romans and Panthers. The result is a tough, uncompromising workout, which will have your muscles totally fatigued.

Mont Blanc

Mont Blanc is the newest addition to our sports-specific workout portfolio. This is a revolutionary workout, mimicking the particular movements a skier would practice before a high level event.