PŘIPRAV SE NA TÝMOVÝ TRÉNINK, KTERÝ TI ZMĚNÍ ŽIVOT?

ZAČÍT ZKUŠEBNÍ VERZI

Join our
mailing list
today.

Sign-up today to get exclusive access to
special offers, product drops, new workouts
and upcoming events.

THANK YOU Find your closest F45 studio to secure your exclusive local offer!

loading icon
Please wait...

PROČ F45 FUNGUJE

ZROZEN V AUSTRÁLII, F45 TRÉNINK SLUČUJE 3 SAMOSTATNÉ ŠPIČKOVÉ FITNESS TRÉNINKOVÉ STYLY DO JEDNÉ 45-MINUTNOVÉ FUNKČNÍ TRÉNINKOVÉ HODINY.

REZERVOVAT HODINU

INOVACE. MOTIVACE. VÝSLEDKY.

Tréninková cvičení F45 jsou navržena tak, aby sjednotila svalové skupiny těla a aby jste vypadaly, pohybovaly se a vedly si lépe ve všech aspektech vašeho života.

LÍDŘI VE FUNKČNÍM TRÉNINKU A SPORTOVNÍ VĚDĚ

Oddělení atletiky a vrcholového výkonu F45 je složeno z popředních tréninkových odborníků, sportovců a vědců na cvičení z celého světa, kteří se věnují výzkumu a vývoji tréninkových cvičení F45. Pod vedením našich generálních ředitelů, toto oddělení neúnavně zkoumá současné i vznikající koncepty tréninku, a taky vylepšuje a dolaďuje stávající tréninkové režimy.

POZNEJTE TÍM
f45-athletics

Všechna naše cvičení jsou vyvíjena procesem „Stage and Gate“. Když formulujeme nové cvičení, testujeme ho ve studiu. Výsledky kontrolujeme a dokumentujeme. Provedou se revize. Poté spustíme nové zkušební cvičení ve třech studiích. Po období závěrečného testování a revize, pak uvádíme nové cvičení do celé tréninkové sítě F45. Tyto nové cvičení jsou zahájeny až poté, co je náš tým v oddělení pro atletiku a vrcholového výkonu F45, pečlivě vyladil a zdokonalil.

Výsledek výzkumu, testování a zdokonalování, každé cvičení F45 je upravené pro dokonalost. Náš pracný fitness výzkum, přinesl vitalizující a robustní tréninkovou platformu, která je neustále výzvou pro naše členy všech fitness úrovní a schopností.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Funkční trénink je účast na cvičeních, která napodobují každodenní pohyb. Tyto typy cvičení obvykle zahrnují použití celého vašeho těla a více svalových skupin. Tento styl tréninku buduje a vyřezává štíhlé, funkční svaly. Zvedání, dřepění, skákání, kroucení, tahání, tlačení, boxování, kopání, veslování, jízda na kole – všechny tyto pohyby se považují za funkční a všechny lze najít v tréninku F45, který vám pomůže vypadat, pohybovat se a dosahovat lepších výsledků ve všech aspektech svého života.

VEDOUCÍ TECHNOLOGIE V PRŮMYSLU

Naše cvičení jsou poháněna a organizována robustními technologickými systémy, které máme zavedeny ve všech našich studiích. Řada televizorů namontovaných na přední stěně našich studií poskytuje přehledné schéma jednotlivých stanic pro každé denní cvičení. S vedením a motivací trenérů F45, je tento systém vizuálním nástrojem pro naše členy, aby během cvičení postupovali z cvičební stanice na stanici. LionHeart, integrovaný s F45TV, vám dává sílu přesně sledovat vaše tréninky, monitorovat vaši tepovou frekvenci, procento vašeho maximálního úsilí a celkové spálené kalorie, a tak vám pomůže dosáhnout skutečného potenciálu.

BUDOVÁNÍ KOMUNITY

Využití našich funkčních a kruhových tréninků v atmosféře týmového tréninku je posledním faktorem podporujícím dynamiku tréninku F45. Motivace a povzbuzení ve skupinovém tréninkovém zařízení vytváří pulzující, pozitivní prostředí, kde jsou cíle dosahovány a překračovány. Komunity podporující fitness, dobré zdraví a růst, jsou vytvářeny v studiích F45 po celém světě a jsou zdrojem naší síly jako mezinárodní značky.

ZAČNĚTE PRVNÍ HODINU. PŘIPOJTE SE KE KOMUNITĚ F45

ZAČÍT

TEAM TRAINING. LIFE CHANGING.