Facebook

PŘIPRAV SE NA TÝMOVÝ TRÉNINK, KTERÝ TI ZMĚNÍ ŽIVOT?

ZAČÍT ZKUŠEBNÍ VERZI

PROČ F45 FUNGUJE

ZROZEN V AUSTRÁLII, F45 TRÉNINK SLUČUJE 3 SAMOSTATNÉ ŠPIČKOVÉ FITNESS TRÉNINKOVÉ STYLY DO JEDNÉ 45-MINUTNOVÉ FUNKČNÍ TRÉNINKOVÉ HODINY.

REZERVOVAT HODINU

INOVACE. MOTIVACE. VÝSLEDKY.

Tréninková cvičení F45 jsou navržena tak, aby sjednotila svalové skupiny těla a aby jste vypadaly, pohybovaly se a vedly si lépe ve všech aspektech vašeho života.

LÍDŘI VE FUNKČNÍM TRÉNINKU A SPORTOVNÍ VĚDĚ

Oddělení atletiky a vrcholového výkonu F45 je složeno z popředních tréninkových odborníků, sportovců a vědců na cvičení z celého světa, kteří se věnují výzkumu a vývoji tréninkových cvičení F45. Pod vedením našich generálních ředitelů, toto oddělení neúnavně zkoumá současné i vznikající koncepty tréninku, a taky vylepšuje a dolaďuje stávající tréninkové režimy.

POZNEJTE TÍM
f45-athletics

Všechna naše cvičení jsou vyvíjena procesem „Stage and Gate“. Když formulujeme nové cvičení, testujeme ho ve studiu. Výsledky kontrolujeme a dokumentujeme. Provedou se revize. Poté spustíme nové zkušební cvičení ve třech studiích. Po období závěrečného testování a revize, pak uvádíme nové cvičení do celé tréninkové sítě F45. Tyto nové cvičení jsou zahájeny až poté, co je náš tým v oddělení pro atletiku a vrcholového výkonu F45, pečlivě vyladil a zdokonalil.

Výsledek výzkumu, testování a zdokonalování, každé cvičení F45 je upravené pro dokonalost. Náš pracný fitness výzkum, přinesl vitalizující a robustní tréninkovou platformu, která je neustále výzvou pro naše členy všech fitness úrovní a schopností.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Funkční trénink je účast na cvičeních, která napodobují každodenní pohyb. Tyto typy cvičení obvykle zahrnují použití celého vašeho těla a více svalových skupin. Tento styl tréninku buduje a vyřezává štíhlé, funkční svaly. Zvedání, dřepění, skákání, kroucení, tahání, tlačení, boxování, kopání, veslování, jízda na kole – všechny tyto pohyby se považují za funkční a všechny lze najít v tréninku F45, který vám pomůže vypadat, pohybovat se a dosahovat lepších výsledků ve všech aspektech svého života.

VEDOUCÍ TECHNOLOGIE V PRŮMYSLU

Naše cvičení jsou poháněna a organizována robustními technologickými systémy, které máme zavedeny ve všech našich studiích. Řada televizorů namontovaných na přední stěně našich studií poskytuje přehledné schéma jednotlivých stanic pro každé denní cvičení. S vedením a motivací trenérů F45, je tento systém vizuálním nástrojem pro naše členy, aby během cvičení postupovali z cvičební stanice na stanici. LionHeart, integrovaný s F45TV, vám dává sílu přesně sledovat vaše tréninky, monitorovat vaši tepovou frekvenci, procento vašeho maximálního úsilí a celkové spálené kalorie, a tak vám pomůže dosáhnout skutečného potenciálu.

BUDOVÁNÍ KOMUNITY

Využití našich funkčních a kruhových tréninků v atmosféře týmového tréninku je posledním faktorem podporujícím dynamiku tréninku F45. Motivace a povzbuzení ve skupinovém tréninkovém zařízení vytváří pulzující, pozitivní prostředí, kde jsou cíle dosahovány a překračovány. Komunity podporující fitness, dobré zdraví a růst, jsou vytvářeny v studiích F45 po celém světě a jsou zdrojem naší síly jako mezinárodní značky.

ZAČNĚTE PRVNÍ HODINU. PŘIPOJTE SE KE KOMUNITĚ F45

ZAČÍT

TEAM TRAINING. LIFE CHANGING.