INOVACE. MOTIVACE. VÝSLEDEK.

Vítej v nejrychleji rostoucí síti funkčních tréninků na světě

Chci si otevřít vlastní pobočku

The Vision

Chceš být zdravější, štíhlejší, svalnatější, vypadat lépe v plavkách a třeba i poznat nové zajímavé lidi? Ať už je tvoje přání jakékoliv, my ti ho pomůžeme splnit. Naše tréninky tě posunou k tvým cílům a budeš se cítit o 100 % lépe. V našem gymu nenajdeš zrcadla. Chodíme sem opravdu cvičit.

Tréninky jsou určeny všem. Nezáleží na věku, pohlaví ani sportovních zkušenostech. Trenér ti vždy poradí adekvátní cviky vzhledem k tvým možnostem a případným zraněním.

Přijď si to zkusit a uvidíš sám. Velice rádi tě přivítáme do naší F45 rodiny.

Austrálie 2012–Vedení F45 se pokusilo o nemožné: vytvořit nejefektivnější tréninkový styl, který tu dosud nebyl. Nejenže se snažili nalézt nejlepší typy cvičení, ale chtěli i najít cestu, jak tyto tréninky měnit každý den a zároveň, aby byly určeny pro širokou masu lidí. Hlavní vize pro zkvalitnění tréninků jsou schopní, charizmatičtí trenéři, kteří vedou všechny tréninkové jednotky, a motivují svůj tým, aby každý dosáhl svého potenciálu. Zakladatelé F45 chtěli vytvořit strukturovaný, systemizovaný a výkonný tréninkový systém, který by mohl být implementován po celém světě.


Nemožné? Zamysli se znovu.
Welcome to F45 Training
The “F” stands for Functional Training
„F“ označuje Funkční trénink.
The “45” stands for the total-time of all of our classes - 45 minutes
„45“ označuje celkový čas našich tréninků – 45 minut.
JEDNODUCHÝ KONCEPT

JEDNODUCHÝ KONCEPT

Koncept je jednoduchý: naše studia po celém světě nabízejí našim členům 45 minutový vysoce intenzivní, kruhový trénink. Vyvinuli jsme 27 různých tréninků a další přibývají každý rok. V jeden den probíhá ten samý trénink ve všech studiích na celém světě. Vývojem se zabývá náš profesionální sportovní tým. Garantujeme ti, že nikdy nebudeš absolvovat stejný trénink dvakrát.