INOVACE. MOTIVACE. VÝSLEDEK.

Vítej v nejrychleji rostoucí síti funkčních tréninků na světě

Chci si otevřít vlastní pobočku

The Innovation

F45 tréninky jsou navrženy tak, abys co nejrychleji a nejefektivněji dosáhl svých cílů. Každý trénink je jiný, svaly si tedy nezvyknou na rutinní aktivitu a tvoje kondice i objem půjdou nahoru!

FUNKČNÍ TRÉNINK

FUNKČNÍ TRÉNINK

Funkční trénink přetváří pohyby každodenního života. Během tréninku zvládneš procvičit celé tělo, zejména hlavní svalové partie. Vytvaruješ krásné svalnaté a štíhlé tělo. Neminou tě dřepy, zvedání, skákání, otáčení, tahání, tlačení, bouchání, kopání, veslování, cyklistika aj. Všechny tyto pohyby jsou označovány za funkční a všechny je najdeš u nás v F45.

ŽÁDNÝ TRÉNINK NENÍ<br> NIKDY STEJNÝ.

ŽÁDNÝ TRÉNINK NENÍ
NIKDY STEJNÝ.

45 minut tréninku je ideální doba pro maximální pokrok našich členů. Každodenní tréninky se liší množstvím cvičebních stanic, poměrem doby cvičení/odpočinku a počtem opakování. To z našich tréninků dělá každodenní výzvu. Stále se vyvíjí a nikdy nejsou stejné.

PRŮMYSLOVÁ TECHNOLOGIE

PRŮMYSLOVÁ TECHNOLOGIE

Tréninky jsou organizovány a doplňovány technologickými systémy, které máme ve všech našich studiích. Televizory namontované na přední stěně cvičebního prostoru poskytují přehledné rozložení jednotlivých stanic pro každodenní trénink. Trenéři vedou trénink, asistují členům a motivují je. Systém však slouží jako vizuální nástroj pro lepší orientaci při tréninku.

BUDUJEME KOMUNITU

BUDUJEME KOMUNITU

Kouzlem našich funkčních tréninků je týmová a přátelská atmosféra. Nikdy v tom nejsi sám. Motivace a povzbuzení tvoří energické optimistické prostředí, kde jsou všechny cíle splněny. Jsme komunita podporující fitness, zdraví životní styl, životní štěstí a úspěch.