PŘIPRAV SE NA TÝMOVÝ TRÉNINK, KTERÝ TI ZMĚNÍ ŽIVOT?

ZAČÍT ZKUŠEBNÍ VERZI

Join our
mailing list
today.

Sign-up today to get exclusive access to
special offers, product drops, new workouts
and upcoming events.

THANK YOU Find your closest F45 studio to secure your exclusive local offer!

loading icon
Please wait...

TEAM TRAINING LIFE CHANGING

Vítejte v nejrychleji rostoucí komunitě funkčního tréninku na světě.

TEAM TRAINING LIFE CHANGING

F45 Training je globální fitness komunita, zaměřená na inovativní skupinová cvičení s vysokou intenzitou, která jsou rychlá, zábavná, s prokazatelnými výsledky pro členy.

NAŠE HODINY

FUNCTIONAL HIIT

FUNKČNÍ HIIT

F45 je speciálně navržen tak, aby poskytoval funkční celotělový trénink a zároveň zlepšoval energetické hladiny, metabolismus, sílu a vytrvalost.

TEAM TRAINING

TÝMOVÝ TRÉNINK

Týmová mentalita v tréninku F45 pomáhá členům přeměnit jejich životní styl fyzicky i mentálně, a zároveň podporuje růst komunity a postoj bez ega.

45 MINUTES

45 MINUT

F45 je jedním z časově nejefektivnějších způsobů trénování. Naším cílem je spálit až 750 kalorií za 45 minut cvičení.

CO JE F45?

F ZNAMENÁ FUNKČNÍ TRÉNINK, MIX KRUHOVÉHO A HIIT CVIČENÍ, ZAMĚŘENÉHO NA KAŽDODENNÍ POHYB. 45 JE CELKOVÝ ČAS PRO POTÍCÍ, PULZUJÍCÍ ZÁBAVU.

ZJISTIT VÍCE
testimonial
testimonial
testimonial
testimonial

Cvičení vás pokaždé nakopnou, a navíc mohou být upraveny pro začátečníky a ty, kteří mají více zkušeností. Je to pro každého a já to miluji!

Amiee
Člen F45

F45 je nejdynamičtější, nejúčinnější a nejpříjemnější cvičení, které jsem kdy dělal! Smysl pro komunitu je zde velmi speciální. Naprosto to miluji.

John
Člen F45

DOSLOVA ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ! Cvičení jsou velmi náročná a vždycky cítím, že jsem udělal poctivý kus práce. Trenéři jsou ÚŽASNÍ!

Lauren
Člen F45

Vyzkoušel jsem každou formu tréninku od CrossFit po Orange Theory Fitness (behání na běžeckém pásu me už neskutečně nudilo). Využijte jejich zkušební verzi ZDARMA, a po několika cvičeních budete závislý!

Evan
Člen F45

INOVACE.

S více než 4 000 cviky a 36 cvičeními v naší databázi, nebudete nikdy cvičit totéž dvakrát!

ZJISTIT VÍCE
img3

MOTIVACE.

Motivace a povzbuzení ve skupinovém výcvikovém zařízení vytváří pulzující, pozitivní prostředí, kde jsou cíle dosahovány a překračovány.

ZJISTIT VÍCE
F45-PADD0334

VÝSLEDKY.

Pokud jde o hubnutí, dobrá výživa je nezbytná. F45 poskytuje všem členům přístup k jejich vlastnímu bezplatnému programu osobní výživy, aby dosáhli zdravotních cílů pomocí denních stravovacích plánů, zaznamenávání a podpory komunity. Vítejte v F45 výzvě.

ZJISTIT VÍCE

TEAM TRAINING. LIFE CHANGING.